•  +98 21 88 65 91 50
  •  No JavaScript !!!

درباره ما

about_image

شرکت مهندسین مشاور انرژی نواندیش، در سال 1380 تأسیس شده و هم اکنون در زمره شرکت‌های دارای رتبه (گرید) بهینه‌سازی انرژی از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور می‌باشد.

تدوین استاندارد معیار مصرف انرژی در پالایشگاه‌های گاز که به همراه شرکت همکار خارجی (شرکت Belsim) انجام شده و تدوین سه استاندارد معیار مصرف انرژی در صنایع مختلف از جمله کارهای شاخص این شرکت می‌باشد.

انجام بیش از چهل مورد ممیزی انرژی در واحدهای صنعتی مختلف، به ویژه واحدهای نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی، و همچنین انواع ساختمان‌های مسکونی و اداری از جمله تجربیات منحصربفرد این شرکت می‌باشد.

ادامه ...

خدمات اصلی

ممیزی انرژی

item_1

طبق استاندارد ایزو 50002 ، ممیزی انرژی عبارت است از تجزیه و تحلیل سیستماتیک بکارگیری و مصرف انرژی سیستم یا فرایندهای مورد مطالعه، به منظور شناسایی، پتانسیل‌سنجی و گزارش‌دهی فرصت‌های صرفه‌جویی انرژی با هدف اصلاح عملکرد انرژی.

سیستم مدیریت انرژی

item_2

مدیریت انرژی، نیازمند یک ساختار مناسب برای نظارت بر عملکرد حامل‌های انرژی است. این ساختار باید دارای اجزای فنی و سازمانی مختلفی بوده و از چارچوب‌ها و روش‌های گوناگونی برای نظارت بر مصرف انرژی، بهبود بازدهی و به حداکثر رساندن منافع یا کاهش هزینه‌ها استفاده کند.

پایش و بهینه سازی عملکرد

item_3

ارزش و کیفیت داده‌های خام زمانی مشخص می‌شود که از آنها در محاسبه مقادیر اندازه‌گیری نشده Soft Sensor و شاخص‌های عملکردی کلیدی Key Performance Indicators,  KPIs استفاده شود. هر مقدار دقت این داده‌ها بیشتر باشد، دقت مقادیر محاسبه شده و شاخص‌ها نیز افزایش می‌یابد.

پروژه ها

کارفرمایان